2022-2023S 22-23

Budżet Obywatelski – mamy to!

Mamy dobre wiadomości! Wyniki w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego zostały ogłoszone.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że wśród projektów dzielnicowych zwyciężył nasz projekt:
„D-49 Renowacja zewnętrznych obiektów sportowych przy SP 51 im. Jana Pawła II”
z wynikiem 1708 głosów. Jest to najwyższy wynik w mieście. Za każdy oddany głos – dziękujemy.

Zakres prac przy realizacji projektu będzie obejmował m.in. wymianę nawierzchni na boiskach wielofunkcyjnych, zainstalowaniu nowych koszy do koszykówki, wymianę siedzisk, malowanie linii, założenie siatek na bramkach i uzupełnienie monitoringu.

Do pełni szczęścia zabrakło jedynie 3 głosów, bo tyle dzieliło nas do zwycięstwa w projekcie ogólnomiejskim zgłoszonym przez UKS WIDOK dotyczącym “Renowacji boisk sportowych przy ul. Bursztynowej i Biedronki” (1654 głosy). Projekt dotyczył m.in. wymiany sztucznej murawy na boisku piłkarskim. Z tym projektem wystartujemy ponownie za rok.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim za oddane głosy i ogromne zaangażowanie: Uczniom, Rodzicom, Pracownikom szkoły i Mieszkańcom Lublina. Dziękujemy!

Głosujesz, decydujesz!

Magdalena Wójtowicz