2022-2023Ważne

Puchar za osiągnięcia artystyczne

Dnia 20 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość wręczenia przez Prezydenta Miasta Lublin nagród i dyplomów uczniom, którzy odnieśli sukcesy w konkursach  artystycznych. W tym roku było ich aż dwustu. Wśród nich znalazło się 18 uczniów z naszej szkoły, którzy uzyskali 25 tytułów laureata.

Był to najwyższy wynik w kategorii szkół podstawowych, dlatego Szkoła Podstawowa nr 51 została uhonorowana pucharem, który odebrała pani dyrektor Beata Brajerska. Wyrazy uznania od władz miasta otrzymali również nauczyciele przygotowujący swoich podopiecznych do konkursów.

Oprócz dyplomów i nagród książkowych 11 laureatów otrzyma stypendium Prezydenta Miasta Lublin. Gratulujemy i cieszymy się, że nasza placówka jest na czołowym miejscu biorąc pod uwagę sukcesy swoich wychowanków.

oprac. Iwona Kwiatkowska-Fus

Anna Wójcik