2022-2023kl. 1-2-3

Dzień Postaci z Bajek

7 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. We wspólnej zabawie wzięło  udział dwanaście klas I-III. Uczniowie przebrali się za swoje ulubione postacie. Można było zobaczyć między innymi: księżniczki, wróżki, Kota w Butach, Bellę, Pocahontas czy Pikachu.

W ramach Turnieju Wiedzy o Bajkach uczniowie wspólne odgadywali zagadki o ich bohaterach, rozpoznawali tytuły utworów na podstawie wylosowanych rekwizytów. Najwięcej emocji było podczas odgadywania ścieżek dźwiękowych do bajek i baśni.

To był wspaniały wyjątkowy dzień pełen uśmiechu i radości. Na kolejne spotkanie i zabawę zapraszamy za rok.

Organizatorzy: Agnieszka Gawłowska, Monika Mazur-Chłopaś, Marta Szumska

Agnieszka Dębiak