2019-2020kl. integracyjne

VII Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych

4 grudnia uczniowie klasy 4a integracyjnej wzięli udział w VII Lubelskich Targach Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Na stoisku szkoły zaprezentowali swoje prace wykonane podczas zajęć technicznych: bombki i inne ozdoby świąteczne oraz pierniczki. Rozdawali też ulotkę o naszej szkole i ofercie dla klas integracyjnych.

Targom towarzyszyły ciekawe wydarzenia np. przegląd małych form scenicznych, wystawy fotografii i malarstwa, degustacja potraw regionalnych, zajęcia z psem-terapeutą i przewodnikiem.

W bogatym programie tego spotkania znalazły się też warsztaty plastyczne i rękodzielnicze prowadzone przez terapeutów zajęciowych.

Każdy uczeń mógł samodzielnie wykonać ozdoby świąteczne.

Takie targi to bogactwo spotkań, dobra zabawa, wymiana doświadczeń i nauka empatii.

Stoisko szkoły przygotowały: A. Matuszewska, I. Kwiatkowska-Fus, K. Sudewicz, P. Wysocka

Wojciech Niećko