Archiwum 2020-2021

2020-2021 355
  • Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 2020-09-01

„Na spotkanie w Smerfetkowie jedzie Smerfów pełne mrowie.
    Ciągnie ciuchcia wagoniki, pędzi pociąg w takt muzyki”.

• Wykaz podręczników 2020-09-01

Uczniowie klas I – VIII na początku roku szkolnego 2020/2021 otrzymają bezpłatne podręczniki i materiały ćwiczeniowe do obowiązkowych zajęć edukacyjnych. (zgodnie z art. 22a Ustawy o Systemie Oświaty z dnia 7 września 1991r. z późn. zm. (Dz. U. z 2019 r. poz. 1481, 1818 i 2197) oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych.)
    Rodzice dokonają zakupu podręczników i kart pracy do religii.
    Zestaw podręczników i kart pracy do religii dla klas I – VIII na rok szkolny 2020/2021

Opracowanie p. Beata Brajerska

• Informacja o stypendiach szkolnych 2020-09-01

Informacja o stypendiach szkolnych – pomoc materialna przeznaczona na cele edukacyjne.
    W szkole istnieje możliwość ubiegania się o przyznanie stypendium szkolnego – czyli pomocy materialnej przeznaczonej na cele edukacyjne. Stypendium może otrzymać uczeń, w którego rodzinie dochód na osobę nie przekracza 528 zł netto, przy jednoczesnym wystąpieniu co najmniej 1 z poniżej wymienionych okoliczności: bezrobocia, niepełnosprawności, ciężkiej lub długotrwałej choroby, wielodzietności, braku umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych, alkoholizmu lub narkomanii, rodziny niepełnej, zdarzenia losowego.
    Wymagane druki wniosków, oświadczeń są do odebrania w sekretariacie lub u pedagoga szkolnego.
    Wnioski należy składać w szkole do dnia 15 września.

Bliższych informacji udziela pedagog szkolny p. Beata Witkowska – Strug.

• ProteGO Safe 2020-09-01

Wspólny list Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego

Minister Edukacji Narodowej i Główny Inspektor Sanitarny skierowali do rodziców uczniów specjalny list, w którym zachęcają do zainstalowania aplikacji ProteGO Safe.
    ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Więcej informacji na stronie: ProteGO Safe

Treść listu Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego – plik pdf

• Zgłoszenie uczniów do świetlicy 2020-09-01

Drodzy Rodzice w załączniku karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej