2020-2021Św 20-21

Zgłoszenie uczniów do świetlicy

Drodzy Rodzice w załączniku karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 51 w roku szkolnym 2020/2021. Wypełnioną kartę uczeń oddaje wychowawcy klasy lub wychowawcy w świetlicy.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej 2020-2021

2 komentarze do “Zgłoszenie uczniów do świetlicy

• Jaki ma sens wypełnianie tego Zgłoszenie skoro od razu widnieje tam adnotacja “Zgłoszenie nie jest równoznaczne z zapisem dziecka do świetlicy.”?
    Czyli co trzeba zrobić, aby zgłosić dziecko do świetlicy i było to “równoznaczne z zapisem dziecka do świetlicy”?

• Dziecko przyjęte jest do świetlicy na podstawie Karty Zgłoszenia wypełnionej przez rodzica w wersji papierowej. Zgłoszenie internetowe jest pomocne w sytuacji gdy ucznia nie ma 1 września w szkole lub rodzica na zebraniu (w przypadku kl.I), bo wtedy karty będą rozdawane. Po wypełnieniu rodzic przekazuje kartę do szkoły za pośrednictwem dziecka, które oddaje je wychowawcy.

Możliwość komentowania została wyłączona.