SP51 Lublin
2020-2021Sport

Eliminacje Kinder Sport w minisiatkówce chłopców

Dnia 15 maja 2021 w naszej szkole odbyły się eliminacje Kinder Sport regionu Lublin w minisiatkówce chłopców. W zawodach brały udział szkoły podstawowe z terenu Lublina. Do turnieju zgłoszonych zostało osiem drużyn w tym trzy z naszej szkoły.

W końcowej klasyfikacji zajęliśmy kolejno:
1 miejsce: Radosław Mazur, Filip Koszczan,
3 miejsce: Mikołaj Eminowicz, Antoni Kozak, Szymon Huszcza,
5 miejsce: Mateusz Plewik, Mateusz Jaroszek.

Drużyny, które zajęły pierwsze i trzecie miejsce uzyskały awans do Mistrzostw Województwa Lubelskiego, które odbędą się 13 czerwca w Opolu Lubelskim.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników biorących udział w turnieju oraz dla trenera Rafała Celejewskiego. Duże podziękowania składamy również dla Pana Dariusza Garbali za pomoc w przygotowaniu turnieju.

Życzymy dalszych sukcesów !

 Grzegorz Przygoda

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content