2020-2021S 20-21

Aleksander Olszewski laureatem OIJ

Z ogromną radością i dumą informujemy o wybitnym sukcesie ucznia klasy VIIg – Aleksandra Olszewskiego, który zdobył tytuł Laureata w zawodach finałowych XV Olimpiady Informatycznej Juniorów.

Sukces Aleksandra jest wynikiem wielkich uzdolnień z różnych dziedzin nauk ścisłych, olbrzymiego wkładu pracy własnej, wspieranej wiedzą i pomocą nauczyciela informatyki Pana Marcina Steca.

W imieniu całej społeczności naszej szkoły składamy serdeczne gratulacje z życzeniami kolejnych sukcesów!!!

Marcin Stec

Jeden komentarz do “Aleksander Olszewski laureatem OIJ

• Duma i radość. Olku serdecznie gratuluję. To dla nas zaszczyt mieć tak uzdolnionego ucznia. Gratulacje i podziękowania dla Rodziców !

Możliwość komentowania została wyłączona.