SP51 Lublin
2016-2017Sport

Mecz | nauczyciele – uczniowie

21 czerwca 2017 r. społeczność naszej szkoły zgromadziła się na trybunach boiska szkolnego, gdzie rozegrany został najważniejszy w tym roku szkolnym mecz: Nauczyciele – Uczniowie.

Skład drużyn:
Nauczyciele (od lewej na górze) – p. Jakub Cegłowski (j.angielski), p. Dariusz Górski (wf), p. Piotr Matuszkiewicz (wf), p. Waldemar Stachura (administracja), p. Dariusz Garbala (wf); (od lewej na dole) – p. Paweł Stec (basen), p. Cezary Figura (matematyka), p. Andrzej Michniewicz (wf), p. Krzysztof Kozieł (administracja).

Uczniowie (od lewej na górze) – Adrian Uściłowski (6c), Olaf Walczyński (6i), Marcel Złomańczuk (5d), Szymon Kryk (6i), Piotr Leszczyński (6i), Jakub Kos (6c); (od lewej na dole) – Przemek Siejka (6j), Wojciech Ziembowicz (5e), Hubert Słotwiński (6j).

Mecz dostarczył sportowcom i kibicom mnóstwo emocji. Doping z trybun i zagrzewające “do boju” transparenty przygotowane przez uczniów motywowały obie drużyny do aktywnej gry. Nie przeszkadzał nawet żar lejący się tego dnia z nieba. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Po krótkiej przerwie odprężeni zawodnicy powrócili do gry. Po wielu “ciekawych akcjach” ataku i pełnej poświęcenia obronie bramek, mecz zakończył się wynikiem 9:3 dla nauczycieli.

Bramki: Michniewicz 3, Kozieł 2, Stec 2, Garbala 1, Górski 1, Kos 1, Siejka 1, Złomańczuk 1.
Na zakończenie rozgrywek odbył sie konkurs rzutów karnych – wynik 7:4 dla nauczycieli.
Po ostatnim gwizdku sędziego (p. Jerzy Oniszko) i honorowym uścisku dłoni, uśmiechnięci sportowcy powrócili na dalsze lekcje, jedni, by zdobywać wiedzę (uczniowie) inni, by ją przekazywać (n-le).

Gratulujemy wszystkim wytrwałości i waleczności. Zapraszamy do galerii zdjęć zrobionych przez p. Sylwię Śliwińską.
Opracowała: A. Lange, A. Michniewicz