2016-2017K 16-17

MAT MAX Łamigłówki

Dnia 20.06.2017 r. odbył się konkurs matematyczny MAT MAX skierowany do klas VI z naszej szkoły, zorganizowany przez p. Cezarego Figurę i p. Annę Pałkę. Trzyosobowe drużyny miały wykonać następujące zadania: 1. Sudoku – rozwiązanie kart o różnym stopniu trudności 2. Kryptarytmy – trzy zadania 3. Kostka rubika – ułożenie trzech kostek sześciennych 2x2x2, 3x3x3, 4x4x4. Konkurs trwał 45 minut.

Wyniki konkursu:
I miejsce – drużyna z klasy 6i (Jakub Maszkowski, Szymon Kryk, Olaf, Walczyński)
II miejsce – drużyna z klasy 6j (Karol Bęczkowski, Gabriel Gułkowski, Bartosz Kierepka)
III miejsce – drużyna z klasy 6f (Hubert Słowiński, Aleks Ciepielewski, Maja Kuśmierczyk)
wyróżnienie – drużyna z klasy 6c (Mateusz Mierzwa , Kacper Nejkauf, Maksymilian Szubstorski)

Uczniom gratulujemy a nauczycielom życzymy dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej.

Opracowanie: C. Figura, A. Lange