2016-2017kl. integracyjne

Wizyta w Domu Seniora

Nasi uczniowie ponownie włączyli się w obchody Lubelskich Dni Seniora. W dniu 9 czerwca 2017 r. odwiedzili Dom Pomocy Społecznej przy ul. Ametystowej w Lublinie.

Umilili czas jego mieszkańcom prezentując swoje różnorodne talenty. Największe brawa otrzymał Alek, który zachwycił publiczność swoim tańcem i Patryk grający na saksofonie. Niemałe wrażenie zrobili najmłodsi uczniowie prezentujący swoje umiejętności gry na keyboardzie. Dużym uznaniem cieszyły się pokazy gimnastyki artystycznej. Seniorzy podziwili też umiejętności wokalne i recytatorskie naszych uczniów.

Do występów włączyła się również klasa integracyjna, z której uczennica zaśpiewała mieszkańcom DPS piosenkę polskiej wokalistki. Mali artyści tak bardzo spodobali się starszym widzom, że z całego serca zaprosili nas na kolejne pokazy.

Opracowanie A. Przech- Szokaluk i A. Lange

Patrycja Wysocka