Informacja o stypendiach szkolnych

Informacja o stypendiach szkolnych – pomoc materialna przeznaczona na cele edukacyjne.
W szkole istnieje możliwość ubiegania się o przyznanie stypendium szkolnego – czyli pomocy materialnej przeznaczonej na cele edukacyjne. Stypendium może otrzymać uczeń, w którego rodzinie dochód na osobę nie przekracza 528 zł netto, przy jednoczesnym wystąpieniu co najmniej 1 z poniżej wymienionych okoliczności: bezrobocia, niepełnosprawności, ciężkiej lub długotrwałej choroby, wielodzietności, braku umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych, alkoholizmu lub narkomanii, rodziny niepełnej, zdarzenia losowego.
Wymagane druki wniosków, oświadczeń są do odebrania w sekretariacie lub u pedagoga szkolnego.
Wnioski należy składać w szkole do dnia 15 września.

Bliższych informacji udziela pedagog szkolny p. Beata Witkowska – Strug.

Patrycja Wysocka