2022-2023kl. integracyjne

Dzień Integracji

14 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Integracji” zorganizowany przez nauczycieli specjalistów. Uczestniczyły w nim klasy integracyjne i zaproszeni uczniowie z klas ogólnodostępnych.
Celem wyjątkowego spotkania była promocja dobrych relacji i dobra zabawa.

Wydarzenie rozpoczęło się od zabawy w „Głuchy telefon”, w którym przekazywane hasła dotyczyły wartości integracji. W ramach zorganizowanych aktywności dominowały gry i zadania zespołowe. Dzieci chętnie brały udział w wyścigach z balonami i szarfami, zabawach z hula-hop i chustą animacyjną, grach zręcznościowych z różnymi przyborami. Następnie wszyscy wspólnie zatańczyli „Belgijkę” i „Taniec pingwina”.

Na koniec nauczyciele specjaliści zaśpiewali piosenkę, którą zadedykowali wszystkim uczniom. Impreza dostarczyła wiele miłych wrażeń i emocji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Opracowanie: Agnieszka Matuszewska, Marzanna Polikarczuk

Krzysztof Mackiewicz