Integracja 6h

Stało się to już naszą klasową tradycją, że pod koniec roku szkolnego spotykamy się w gronie rodziców, uczniów i wychowawcy, by spędzić wspólnie kilka godzin na pogaduszkach, pieczeniu kiełbasek, pianek i delektowaniu się przepysznymi frykasami przygotowanymi przez domowych mistrzów kuchni. Tak właśnie było w czwartek – 15 czerwca. Gościliśmy od godz. 16.00 w Muzeum Wsi Lubelskiej na Sławinku. Ognisko, piękna przyroda, wspaniała pogoda i duuuuuuuża dawka humoru, pozwoliła wszystkim zapomnieć o trudach codziennego dnia i „naładować akumulatory” pozytywną energią. Byli i tacy, którzy poczuli zew odkrywców i ruszyli badać nieznane zakątki terenu, na którym zlokalizowany jest skansen. Żegnając się, życzyliśmy sobie udanych wakacji i … następnego spotkania 🙂 – już w klasie 7h.

Klasa 6h

Magdalena Wójtowicz