2016-2017K 16-17MiędzyszkolnyS 16-17

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie “Przyjazna Zebra … “

Dnia 22 października 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie odbył się II Międzyszkolny Konkurs „Przyjazna Zebra – Bezpieczeństwo Dzieci w Ruchu Drogowym”

dla klas IV – VI Szkół Podstawowych.
Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem m.in. Prezydenta Miasta Lublin oraz Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie.

Konkurs składał się z trzech części:
– Cześć I – test wiedzy składający się z 50 pytań, który rozwiązywał cały zespół.
– Cześć II – przedstawienie przez zespół prezentacji multimedialnej na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
– Cześć III – wykonanie przez zespół pracy plastycznej – plakatu promującego bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym.
Każda z części konkursu była oceniana przez odrębną komisję.

I miejsce zdobyła drużyna naszej szkoły, w składzie:
Maja Łopuszyńska, Jakub Maszkowski, Mateusz Maszkowski.

Patrycja Wysocka