1 Nocna Mila Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości – BUDUJEMY PAMIĘĆ W LUBLINIE.

Lublin 11 listopada 2016
Serdecznie zachęcamy do udziału w Biegu Niepodległości pt. „1 Nocna Mila Niepodległości“ organizowanym w Lublinie przez Kuratorium Oświaty w Lublinie przy współpracy z Fundacją „Ruchu Solidarności Rodzin”.
Bieg zostanie zorganizowany w Centrum miasta Lublina w dniu Narodowego Święta Niepodległości. W ramach wydarzenia odbędą się trzy biegi dedykowane uczniom, rodzicom i nauczycielom ze szkół podstawowych klasy IV-VI, szkół gimnazjalnych
i szkół ponad gimnazjalnych.

Szczegółowy regulamin i program poniżej. Dystans 1609 metrów.
Celem imprezy jest promowanie kultury fizycznej i historii Polski. Formuła biegu umożliwia przeprowadzenie zawodów ze startu wspólnego dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Ten niecodzienny, międzypokoleniowy bieg w Lublinie upamiętni historię pokoleń Polaków i umożliwi w ten sposób oddanie im należnej czci i honoru. Jest to również okazja do tego aby wspólnie, obok siebie na trasie biegu mogli rywalizować uczniowie ze swoimi rodzicami i nauczycielami. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Więcej informacji oraz zapisy na bieg drogą elektroniczną na stronach:

www.solidarnoscrodzin.pl
www.kuratorium.lublin.pl