2016-2017K 16-17

Konkurs plastyczny “Jesienny Cudaczek”

W październiku 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie został zorganizowany przez panią Bożenę Oleszko i panią Małgorzatę Ułanowską konkurs plastyczny pt “Jesienny Cudaczek”.

Konkurs skierowany był do dzieci z oddziałów “zerowych” i ich rodziców. Głównym celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni i wrażliwości na otaczającą przyrodę oraz zachęcenie rodziców do efektywnego spędzania czasu wolnego z dzieckiem. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Prace zaskakiwały starannością i oryginalnością. Wykonane były różnymi technikami z zastosowaniem różnorodnego tworzywa przyrodniczego, jak kasztany, liście, dynie, mech itp.

Celem wyłonienia zwycięzców konkursu w dniach 20-21 października odbyło się głosowanie, które zaangażowało całą społeczność naszej szkoły.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce ex aequo:
Marianna Wiśniewska i Michał Szewczyk
II miejsce:
Julia Lipska
III miejsce:
Michał Pajurek

Specjalne wyróżnienia otrzymali:
Leon Roczon, Miłosz Sojko, Oskar Rydzio, Maja Serej,
Ola Kocińska, Sandra Kurlak, Dominika Wywiórka, Karol Burzec.

Patrycja Wysocka