2016-2017

Dzień Dziecka w naszej szkole

Dnia 1 czerwca 2017 r. odbył się w naszej Szkole Festiwal Talentów zorganizowany w ramach Dnia Dziecka.

Po raz kolejny nasi uczniowie mogli pokazać to, co potrafią najlepiej – układy taneczne i akrobatyczne, piękną recytację i śpiew, grę na keyboardzie, gitarze i na saksofonie. W tym roku na Festiwalu Talentów zaszczycili nas swoją obecnością goście ze Szwecji i z Irlandii, którzy przybyli do nas w ramach podsumowania projektu Erasmus Plus – Radosna Integracja. Sądząc po gorących oklaskach i uśmiechach na twarzy zgromadzonej publiczności występy bardzo się spodobały. Uczniowie ze wszystkich klas podziwiali talenty swoich kolegów, nagradzali ich brawami i włączyli się do zabawy. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole na długo zostanie w pamięci naszych gości i uczniów.

Za zorganizowanie tak wspaniałej zabawy podziękowania należą się p. I. Szymczyk, p. J. Wysockiej i p. A. Przech – Szokaluk, p. J. Grykałowskiemu , zaś piękną dekorację opracował p. M. Kowal.

 Patrycja Wysocka

TABLICA ARTYKUŁÓW | Zgłoś poprawkę lub literówkę do artykułu | webmaster⚙sp51.lublin.eu

Skip to content