Otwarcie Lubelskich Dni Seniora

5 czerwca 2017 r. nasi uczniowie wzięli udział w inauguracji Lubelskich Dni Seniora. W MBP filii 35 w Lublinie zaprezentowali „Koncert dedykowany świętemu Janowi Pawłowi II w ramach Lubelskich Dni Seniora”. Wspomnienie drogi Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową było niezapomnianym przeżyciem dla najstarszego pokolenia. Obecni seniorzy ze wzruszeniem wspominali pontyfikat Jana Pawła II i nauki jakie głosił w swoich homiliach. Dużo emocji dostarczyły widzom pieśni o Ojcu Świętym śpiewane przez chór szkolny i piękne „żywe” obrazy Jana Pawła II w prezentacji multimedialnej. Radosnym świadectwem miłości i szacunku dla osoby Jana Pawła II był taniec i piosenka „Kochamy Cię” najmłodszego pokolenia – zerówki.

Podczas tej uroczystości nasza pani Dyrektor Marianna Olszańska odebrała od pani kierownik biblioteki – Wiesławy Sołtys – dyplom i oficjalne podziękowanie za wieloletnią współpracę szkoły z MBP filia nr 35. Nad całością uroczystości czuwali: p. Agnieszka Lange – opracowanie recytacji, p. Anna Sokal – chór, p. Cezary Figura – oprawa multimedialna, p. J. Grykałowski – akompaniament, p. K. Wróbel i p. E. Krukowska – taniec zerówki.

Zapraszamy do galerii zdjęć zrobionych przez p. S. Śliwińską i p. I. Szymczyk
Opracowanie – A. Lange