2017-2018kl. 1-2-3kl. integracyjneWycieczka

Wycieczka do Warszawy

Dnia 19 października 2017 r. klasy 3a i 3f wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Zarówno pogoda, jak i humory dzieciom dopisywały. Po krótkim spacerze po Starym Mieście, trzecioklasiści wybrali się do Planetarium, gdzie obejrzeli film pt.: „Słoneczna podróż”. Następnie uczniowie zwiedzali Centrum Nauki Kopernik. Tam, przechodząc od ekspozycji do ekspozycji, trzecioklasiści mogli poeksperymentować zamieniając się na chwilę w fizyków, biologów, chemików, lekarzy. Dzieci mogły przekonać się również, na jakie trudności narażone są osoby niepełnosprawne w życiu codziennym. Wycieczkę do Warszawy uczniowie zakończyli zwiedzaniem Stadionu Narodowego, którym byli zafascynowani.

Obie klasy zgodnie stwierdziły, że chciałyby jeszcze tutaj powrócić.

Agnieszka Dębiak