2018-2019Rada Rodziców

Podziękowanie – Budżet Obywatelski

Szanowni Państwo,

Przesyłamy na Państwa ręce pismo z podziękowaniami za czynne włączenie się w propagowanie głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego z naszej dzielnicy, które otrzymała kilka dni temu Rada Rodziców. Wszystkim Państwu – rodzicom jak również uczniom naszej szkoły należą się ogromne podziękowania.

Niestety projekt M-54 – doposażenie placu zabaw przy SP51 (który został zgłoszony do BO przez RR oraz pracowników Szkoły) nie uzyskał wystarczającej liczby głosów i nie będzie realizowany w ramach BO.

Mimo wszystko serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy na ww. projekt. Widzimy spory potencjał na przyszłość:)

Zachęcamy do zapoznania się z treścią pisma – tam informacje o „bonusie” dla nas mieszkańców dzielnicy Czuby Południe za tak aktywne włączenie się w głosowanie w BO.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Prezydium RR