Dzieło Nowego Tysiąclecia

W ramach obchodów XVIII Dnia Papieskiego na terenie naszej szkoły została przeprowadzona zbiórka funduszy

na program stypendialny dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin z małych miasteczek i wsi.

Od 16 do 25 października 2018 r. wolontariusze z klasy VII i prowadzili zbiórkę do puszek przy wejściu do budynku szkoły. Do akcji przyłączyli się również uczniowie klas I – VIII wraz z wychowawcami. Łącznie zebraliśmy 1275,00 zł (słownie: tysiąc dwieście siedemdziesiąt pięć złotych). Cieszy nas, że akcja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i wsparciem ze strony naszych uczniów i ich rodziców.

Opracowanie: p. D. Śnitko

Patrycja Wysocka