2018-2019kl. 1-2-3

Dzień Otwarty w SP 51

28 lutego 2019 r. odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitał pan Marek Krukowski dyrektor szkoły, który zapoznał zainteresowanych z ofertą edukacyjną. Przyszli uczniowie uczestniczyli w warsztatach językowych, warsztatach z dziedziny robotyki, twórczości plastycznej oraz w warsztatach młodego odkrywcy. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy oraz poznania przyszłych kolegów i koleżanek.

Rodzice mieli możliwość zwiedzania obiektu szkolnego, indywidualnych rozmów z dyrektorem, wicedyrektorami, nauczycielami, pedagogiem i psychologiem szkolnym. Podczas spotkań z rodzicami byli obecni przedstawiciele Rady Rodziców, którzy ufundowali i zorganizowali małą kawiarenkę z poczęstunkiem dla gości.

Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę.

Agnieszka Dębiak