Strefa Ciszy

Dnia 31 maja 2019 r. (…) nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i otwarcie STREFY CISZY w SP51. (…)
W obecności przedstawicieli Rady Rodziców, Dyrekcji szkoły i zaproszonych na tę okazję gości, nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi i otwarcie STREFY CISZY. Lokalizacja STREFY CISZY to patio dolne.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym zarówno w napisanie zwycięskich projektów jak i ich wykonawcom. Rada Rodziców ma nadzieję, że STREFA CISZY tak entuzjastycznie przyjęta przez społeczność szkolną będzie dobrze spełniała swoją rolę. Pragniemy, aby BUDŻET UCZNIOWSKI już na stałe zagościł w naszej szkole, a marzenia i pragnienia uczniów stawały się rzeczywistością.

Zachęcamy wszystkich Państwa do wspierania Waszych dzieci poprzez wpłatę na Radę Rodziców a dzieci do pisania i promowania nowych projektów.
Opracowanie: p. Agnieszka Kurek

Link do artykułu w Kurierze Lubelskim