2018-2019K 18-19

I can draw English Christmas songs

Zapraszamy do wzięcia udziału W III szkolnym konkursie plastyczno-językowym “I can draw English Christmas songs!”

1. Konkurs jest skierowany do uczniów klas I – III oraz IV – VIII Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie.
2. Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów tradycją i zwyczajami świąt Bożego Narodzenia w krajach anglojęzycznych, pobudzenie aktywności twórczej dzieci i umożliwienie zaprezentowania ich talentu.
3. Aby wziąć udział należy wykonać ilustrację do angielskiej kolędy lub piosenki zimowej; techniką dowolną w formacie A4 lub A3 na kartce z bloku technicznego.
Mile widziane elementy przestrzenne w pracy plastycznej.
UWAGA!!! W pracy należy KONIECZNIE zamieścić fragment tekstu ilustrowanej piosenki.

Patrycja Wysocka