2018-2019K 18-19Św 18-19

Najpiękniejsza kartka na Święta Bożego Narodzenia

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka na Święta Bożego Narodzenia” przeprowadzony został w dniach od 1 do 11 grudnia 2018 r.  Adresowany był do uczniów klas I – IV naszej szkoły. Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie twórczej wyobraźni plastycznej oraz uwrażliwienie uczniów na los innych ludzi. Ocena obejmowała samodzielność wykonania pracy, pomysłowość oraz zgodność z tematem. Prace oceniane były w czterech kategoriach: klasy pierwsze, klasy drugie, klasy trzecie i czwarte. Kartki zostały przekazane dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Ametystowej w Lublinie. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: Dorota Matacz, Małgorzata Paprota, Teresa Janowska, Edyta Borek.

Oto laureaci:

W kategorii klas pierwszych:
Alicja HajdukIc, opiekun A. Smagowska
Lena Balwicka Ia, opiekun M. Leśniak
Ewelina Sawa Ic, opiekun M. Hanc
Laura ŚciubaIc, opiekun M. Hanc
Sebastian Kratiuk Ia, opiekun M. Leśniak
Barbara Świć Id, opiekun M. Szumska

W kategorii klas drugich:
Szymon Huszcza IIj, opiekun A. Wiejak
Amelia Nawrocka IIj, opiekun A. Wiejak
Adam Podsiadły IIj, opiekun A. Wasilak
Zuzanna Sawicka IIf, opiekun B. Bejnarowicz
Adam Szwajgier IIg, opiekun A. Wasilak
Mikołaj Semeniuk IIj, opiekun A. Wiejak
Nikola Małek IIj, opiekun A. Wiejak
Amelia Nawrocka IIj, opiekun A. Wiejak

W kategorii klas czwartych:
Natalia Pycka IVa

Wszystkim laureatom gratulujemy. Dziękujemy uczniom i wychowawcom za udział w konkursie.