2018-2019Św 18-19

Dzień Składanki i Łamigłówki

Dnia 29 stycznia 2019 r. w całej Polsce obchodzony jest Dzień Składanki i Łamigłówki.

Dzieci ze świetlicy 11A przyłączyły się do tych obchodów. Ten dzień spędziliśmy na logicznych ćwiczeniach i zabawach, rozwiązywaniu łamigłówek oraz rozwiązywaniu ciekawych rebusów. W sali przygotowane były stanowiska z zadaniami- były labirynty, sudoku, nietypowe bingo, zabawa w “gumowe ucho”, szukanie różnic, kolorowe piksele oraz pusy. Na każdego czekały liczne wyzwania pozwalające sprawdzić i doskonalić swoje możliwości. Logiczne zagadki to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu bawiąc się i ucząc. Wielkie zaangażowanie i radość z jaką uczniowie rozwiązywali zadania dowodzą tego, że składanki i łamigłówki nie są im straszne.

Zajęcia przeprowadziły panie: Aneta Gontarz i Magdalena Hanc.