SSI. Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie – to temat przewodni ostatniego szkolnego serwisu informacyjnego, który miał miejsce w dniu wczorajszym.

Pan Piotr Kubić, nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole, a także ratownik WOPR i wiceprezes Zarządu Rejonowego WOPR w Lublinie, podzielił się z uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem bycia ratownikiem wodnym. Zapoznał ich z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa związanego z wypoczynkiem podczas ferii w mieście i nie tylko.

Natomiast pan Marcin Stec, nauczyciel informatyki przygotował materiał dotyczący bezpieczeństwa w sieci, który przedstawiły uczennice klasy 8b. Mogliśmy też usłyszeć wyniki i zobaczyć nagrodzonych uczniów z naszej Szkoły za udział w konkursach: Góra Grosza oraz VII Diecezjalny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Anna Wójcik