Projekt Dzielnicowy D-50 – głosujemy

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w głosowaniu na projekty VI edycji Budżetu Obywatelskiego.
Od 23 września 2019 r. można oddać głos w formie elektronicznej, wchodząc na stronę: www.obywatelski.lublin.eu oraz tradycyjnie – zagłosować można we wszystkich Biurach Obsługi Mieszkańców oraz w większości filii Miejskiej Biblioteki Publicznej.

W tym roku każda osoba ma możliwość wyboru 2 projektów dzielnicowych i 2 ogólnomiejskich. Na projekty VI edycji Budżetu Obywatelskiego głosować może każda osoba, która jest na stale zameldowana w Lublinie lub dopisała się do listy wyborców.

Prosimy o głos na Projekt Dzielnicowy D-50
„Strefa relaksu + doposażenie placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 51”.

Celem projektu jest zagospodarowanie wolnej przestrzeni obok szkoły i stworzenie strefy relaksu. Leżaki, trampoliny ziemne, duża ilość miejsc do siedzenia, a także nowe nasadzenia drzew i krzewów na pewno zachęcą wszystkich uczniów do spędzania czasu w tym miejscu w przerwach pomiędzy lekcjami. Jednocześnie nowy wygląd uzyska plac zabaw, który ma już osiem lat. Nawierzchnia oraz urządzenia zostaną odnowione, a także pojawią się dwie nowe zabawki: lokomotywa i bocianie gniazdo.

Szacunkowe koszty projektu: 300 000,00 zł
Głosowanie trwa do 10 października 2019 r.

Opracowanie: p. J. Kosak-Zalewska

Patrycja Wysocka