Gra terenowa

W sobotę 18 października  uczniowie naszej szkoły brali udział w grze terenowej  „450 Rocznica Unii Lubelskiej”. Na starcie stawiło się 12 drużyn z klas VI-VIII. Zespoły rywalizowały wykonując różnorodne zadania ukryte w 16 punktach, rozmieszczonych na terenie wąwozu obok szkoły. Pokonanie całej trasy wymagało nie tylko wiedzy historycznej dotyczącej unii lecz też sprawności fizycznej. Wszystkie zespoły dotarły do mety, zwyciężyła klasa VIIId. Przy pięknej, słonecznej pogodzie wszyscy uczestnicy dobrze się bawili. Grę przygotowali nauczyciele historii korzystając z pomocy licznej grupy  szkolnych wolontariuszy.
opracowanie: p. Iwona Piotrowicz

Krzysztof Mackiewicz