2019-2020Św 19-20

To ja pierwszaczek

Dnia 17 października w świetlicy 11A odbyło się pasowanie na świetliczka. Do naszej społeczności przyjęliśmy nowych uczniów klas pierwszych. Zanim jednak to nastąpiło, uczniowie zaprezentowali wspaniały program artystyczny. Była to prezentacja  umiejętności wokalnych i tanecznych oraz zdobytej wiedzy. Dzieci śpiewały poznane piosenki , recytowały wiersze i tańczyły. Następnie reprezentanci klas musieli przejść test w kilku konkurencjach sprawnościowych. Najwięcej uśmiechu wywołała konkurencja z cytryną “kwaśna minka”. Nasi koledzy z klas pierwszych doskonale zdali egzamin i na zakończenie  w obecności pani dyrektor Elżbiety Myśliwieckiej złożyli przysięgę i oficjalnie zostali pasowani na wychowanków świetlicy. Spotkanie przygotowali wychowawcy: Dorota Matacz, Aneta Gontarz, Agnieszka Gawłowska, Tomasz Kalinowski i Katarzyna Gumowska.