Gry matematyczne i logiczne

W dniu 21 marca 2020 r. odbył się półfinał XXVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. Naszą szkołę reprezentowali Alan Stec – uczeń klasy 3e oraz Aleksander Olszewski – uczeń klasy 6g. Pod koniec marca pojawiły się oficjalne wyniki półfinału. Nasi uczniowie bezbłędnie rozwiązali wszystkie zadania i w komplecie awansowali do finału konkursu.

Ze względu na wprowadzony w Polsce stan epidemii finał we Wrocławiu nie odbędzie się w planowanym terminie 9-10 maja 2020 r. Organizator rozważa przeprowadzenie finału poprzez Internet.

Organizator Międzynarodowych Mistrzostw Gier Matematycznych i Logicznych z powodu pandemii koronawirusa odwołał tegoroczny międzynarodowy finał w Lozannie.

Uczniów do konkursu przygotowuje Pan Marcin Stec.

Marcin Stec