Konsultacje

Rodzicu / opiekunie
♦ Rozważ czy obecność Twojego dziecka w szkole jest konieczna – spróbuj skorzystać z możliwości konsultacji drogą elektroniczną.

♦ Wyposaż dziecko w worek, w którym przechowa ubiór wierzchni, oraz woreczek na przechowanie maseczki, ponieważ podczas pobytu w szkole nie korzystamy z szatni.

Nauczycielu
♦ Spróbuj przeprowadzić konsultacje ze swoimi uczniami drogą elektroniczną.

♦ Wyjaśnij uczniom, jakie zasady bezpieczeństwa obecnie obowiązują w szkole i dlaczego zostały wprowadzone.

♦ Zorganizuj konsultacje indywidualne oraz grupowe z uwzględnieniem odległości pomiędzy stanowiskami nauki min.1,5 m (1 uczeń – 1 stolik).

Jeśli uznasz, że liczba uczniów chętnych do udziału w konsultacjach jest zbyt duża, zgłoś ten fakt dyrektorowi lub wicedyrektorom.

♦ W miarę możliwości dopilnuj, aby uczniowie nie pożyczali sobie przyborów i podręczników.

♦ Co najmniej raz na godzinę wietrz salę, w której organizujesz konsultacje .

♦ Unikaj organizowania większych skupisk uczniów w jednym pomieszczeniu.

♦ Jeśli Twoi uczniowie nie zgłosili potrzeby konsultacji, nie przychodź do szkoły.

HARMONOGRAMY SPOTKAŃ:

1_8_15_czerwca_Harmonogram_konsultacji_historia_wos_edb_kl_IV-VIII 1_8_15_czerwca_Harmonogram_konsultacji_j_polski_kl_IV-VIII
2_9_czerwca_Harmonogram_konsultacji_j_angielski_kl_IV-VIII
27_05_Harmonogram_konsultacji_kl_VIII