Akcja „Szkoły pełne talentów”

Nasza szkoła bierze udział w akcji “Szkoły pełne talentów”

Szanowni Państwo !

Odpowiadając na Państwa zainteresowanie akcją „Szkoły pełne talentów” prowadzoną przez LIDL. , informujemy iż nasza szkoła bierze udział w wyżej wymienionej akcji, której celem jest wsparcie talentów dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań naszej szkoły.

* Robiąc codzienne zakupy w Lidlu możesz wspierać wybraną przez siebie szkołę.
* Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, za minimum 50 złotych (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo)
* Przy kasie za zakupy otrzymamy kupon „Talenciaka”
* Kupon „Talenciaka” należy przekazać szkole. (wskazać szkołę)
* Wrzucić kupon do oznaczonego pudełka w sklepie LIDL
* Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku. Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.
* Od poniedziałku 10 października 2022r, w naszej szkole przy wejściu do szkoły i przy sekretariacie pojawią się specjalne pudełka do których również będzie można wrzucić uzyskane za zakupy kupony.
* Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę.
Akcja trwa od 5 września do 18 listopada.
Więcej informacji na stronie Lidla

Patrycja Wysocka