2019-2020MiędzyszkolnyS 19-20Św 19-20

Świetlicowe sukcesy

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla Świetlic Miasta Lublina pt. ,,Wiersze Władysława Broniewskiego oczami dzieci” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 25 III miejsce zdobyła Gabriela Frąk  –  opiekun p. Sylwia Śliwińska, a wyróżnienie Pola Dudek – opiekun p. Dorota Matacz.

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt.”Korale jesieni” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Lublinie w kategorii klas III drugie miejsce zdobyła Laura Łukjan – opiekun p. Sylwia Śliwińska.

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Gdy Śliczna Panna…”- Najpiękniejsza kartka świąteczna” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 52 w kategorii klas II- III:
I miejsce – Sandra Wachnik  – opiekun p. Sylwia Śliwińska
II miejsce – Ada Smyl   – opiekun p. Anna Wasilak
III miejsce – Kacper Krawczyk – opiekun p. Małgorzata Paprota
Wyróżnienia:
Kuba Makowski – opiekun p. Katarzyna Godziszewska- Świrgoń
Lena Dyrkacz – opiekun p. Anna Wasilak

W Międzyszkolnym Konkursie Literackim pt.”List do św. Mikołaja” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 w Lublinie II miejsce zdobyła Oliwia Żukowska – opiekun p.Katarzyna Gumowska.
Wszystkim laureatom gratulujemy.