2020-2021K 20-21kl. 1-2-3

Wojewódzki konkurs plastyczny “Alfabet sensoryczny”

KONKURS PLASTYCZNY ALFABET SENSORYCZNY

DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ Z WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Zapraszamy dzieci 5 i 6-letnie z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III z województwa lubelskiego do udziału w konkursie plastycznym “Alfabet sensoryczny”.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i zdolności plastycznych przy jednoczesnym utrwalaniu znajomości alfabetu przez uczniów klas młodszych. Ponadto uczniowie doskonalą umiejętności manualne, rozwijają wyobraźnię.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie wybranej litery alfabetu w formie pracy plastycznej (rozmiaru A4) tak, aby działała na zmysły.

Oceny prac dokona Komisja Konkursowa powołana przez organizatora. Ocenie podlegać będzie pomysłowość, samodzielność wykonania pracy, wybór ciekawych materiałów i technik plastycznych.

Planowane jest przyznanie nagród za I, II, III miejsce oraz wyróżnień. Jury wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 5 – 7 lat oraz dzieci 8 – 10 lat.

Szczegóły udziału w konkursie zawarte są w regulaminie.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Organizatorzy: Dorota Guzal, Małgorzata Lis, Monika Mazur-Chłopaś.

Adres do kontaktu w kwestiach konkursu: konkursowo51@gmail.com

Agnieszka Dębiak