2020-2021kl. 8

Festiwal Nauki online dla Przedszkolaków

Uczniowie klas siódmych pod opieką Nauczycielek fizyki i chemii przygotowali Festiwal Nauki w formie on-line, na który zaproszone zostały okoliczne przedszkola. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obserwowały różne doświadczenia, a także zostały zaproszone do samodzielnego eksperymentowania.

Zapraszamy do obejrzenia filmowego skrótu z Festiwalu Nauki, który zorganizowany został w naszej szkole dla okolicznych przedszkoli.

W roli asystentów Nauczycielek fizyki i chemii w czasie wykonywania doświadczeń wystąpili Uczniowie klasy 7a Bolesław Główczyk (również montaż filmu) i Jan Sułek oraz klasy 7i Kacper Kosowski i Kacper Nawrocki.

opracowanie p.  A. Mełgieś- Kępa

Patrycja Wysocka