2020-2021S 20-21

Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020-2021

Z dumą informujemy, że uczniowie naszej Szkoły:

♦ Szymon Huszaluk kl. 8b,
♦ Weronika Lichota kl. 7i,
♦ Aleksander Olszewski kl. 7g,
♦ Hanna Skowronek kl. 8b,
♦ Illia Zuiev kl. 8a,
♦ Jerzy Ćwikliński kl. 8b

otrzymali stypendia w ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020 -2021” realizowanego przez Zarząd Województwa Lubelskiego, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem utworzenia funduszu stypendialnego przez Marszałka Województwa Lubelskiego było wzmocnienie potencjału szczególnie uzdolnionych uczniów i uczennic rozpoczynających przygotowania do wyboru ścieżki swojej kariery zawodowej poprzez wsparcie finansowe.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym osiągniętych sukcesów i życzymy wytrwałości i determinacji w dążeniu do uzyskiwania wysokich rezultatów w nauce i rozwoju osobistym.

opracowanie: p. U. Furtak

Patrycja Wysocka