2020-2021K 20-21kl. 7

„Razem chronimy środowisko” – wyniki konkursu

24 listopada 2020 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyło się ogłoszenie wyników konkursu „Razem chronimy środowisko”, organizowanego wspólnie przez WFOŚiGW w Lublinie i Kuratorium Oświaty w Lublinie. Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła uzyskała tytuł laureata tego konkursu. Zespół uczniów z klasy 7d, w składzie: Alicja Pastusiak, Julia Szczepaniuk, Natalia Wójcik, Wiktor Fus, Adam Waciński i Piotr Rafalski pod opieką pani Beaty Czykalskiej, przygotował film promujący szkolne działania proekologiczne.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną wydarzenie odbyło się w formie on-line, z transmisją na profilu Facebook WFOŚiGW w Lublinie
Uczniowie wraz z opiekunem pracują w ramach ogólnopolskiego projektu Szkoła dla Innowatora.

opracowanie p. Beata Czykalska
zdjęcie pobrano ze strony fb Wojewódzkiego Funduszu