2020-2021K 20-21S 20-21

Wyróżnienie w konkursie DBK

Z przyjemnością informujemy, że Jakub Goś – uczeń klasy 7a – otrzymał wyróżnienie w XVII Regionalnym Konkursie Informatycznym “Dzień Bezpiecznego Komputera”, organizowanym pod honorowym patronatem: Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Microsoft Polska.

Konkurs jest inicjatywą lokalną organizowaną w ramach światowego Dnia Bezpiecznego Internetu przez Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie.

W szkolnym etapie konkursu uczestniczyło 1187 uczniów z Lublina i województwa lubelskiego.

Opiekę merytoryczną nad uczniem pełnił nauczyciel informatyki – Pan Marcin Stec.

Serdecznie gratulujemy!

Marcin Stec