Tydzień ulgi

Z wielką przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie przystąpiła do kampanii „Tydzień ulgi”, której organizatorem jest Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Najważniejszym celem akcji jest zniwelowanie u uczniów i nauczycieli stresu spowodowanego powrotem do szkoły. W związku z tym w pierwszym tygodniu nauki hybrydowej nie będzie sprawdzianów, kartkówek i zadań domowych. Ten czas powinniśmy poświęcić na odbudowanie relacji oraz stopniowe przyzwyczajanie się do codziennego rytmu szkolnego.

Mamy nadzieję, że „Tydzień ulgi” da wytchnienie nie tylko uczniom, ale także nauczycielom i rodzicom.

Wracajmy do szkoły bez lęku i z radością!!!

Marcin Stec