.2023-2024Świetlica 2023-2024

“Mam Talent”

Dnia 22 maja w naszej świetlicy odbył się konkurs “Mam Talent”, podczas którego uczniowie klas I-III mogli zaprezentować swoje talenty i umiejętności. Wszystkie sale świetlicowe zgłosiły swoich reprezentantów. Uczniowie występowali indywidualnie i grupowo prezentując m. in. układy taneczne oraz gimnastyczne, śpiewając piosenki, naśladując odgłosy zwierząt. Poziom był bardzo wysoki i jury miało trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie p. Agnieszka Maj, p. Beata Sochal i p. Edyta Borek zdecydowały o przyznaniu nagród głównych za 6 występów. Wszystkie dzieci, które zaprezentowały swoje talenty otrzymały upominki i dyplomy. Na koniec wszyscy razem mieli możliwość zatańczyć i zaśpiewać do utworu „Góry do góry”.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy! Zapraszamy za rok na kolejny konkurs talentów!

Nagrody główne:

Kornelia Kasprzak