2022-2023Ważne

Projekt grantowy – Miejski Aktywator Młodzieżowy

W ramach obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 został uruchomiony nowy program grantowy, skierowany do nieformalnych grup młodzieży w wieku od 10 do 30 lat, nakierowany na realizację inicjatyw o charakterze społecznym i obywatelskim – Miejski Aktywator Młodzieżowy.

Zachęcamy uczniów do zapoznania się z materiałami informacyjnymi oraz wzięcia udziału w programie. Miejski Aktywator Młodzieżowy ma na celu zwiększenie zaangażowania społecznego młodych ludzi oraz wzmocnienie partycypacji w życiu publicznym.

Wszelkie materiały odnośnie Miejskiego Aktywatora Młodzieżowego znajdziecie Państwo na stronie internetowej mlody.lublin.eu oraz w mediach społecznościowych Miasta Lublin jak również u operatora programu, Fundacji Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży „Teatrikon”.

Nabór wniosków projektowych potrwa do 2 czerwca

Miejski Aktywator Młodzieżowy – Plakat