Uroczystości pogrzebowe śp. Anny Dąbrowskiej

18 września 2016 r. odeszła do Pana Ania Dąbrowska, nasza Koleżanka, Nauczycielka, Wychowawczyni…

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w kościele pw. św. Agnieszki na Kalinowszczyźnie 22 września br. (czwartek) o godz. 14.00.

Pracownicy Szkoły chcieliby jak najliczniej wziąć udział w ostatnim pożegnaniu Koleżanki, w związku z tym prosimy Rodziców, którzy mogą zapewnić opiekę dzieciom o odebranie ich bezpośrednio po skończonych lekcjach.

Informujemy, że w tym dniu zajęcia lekcyjne będą skrócone. Szczegóły przekażą wychowawcy klas.

Uczniom, którzy pozostaną w szkole zapewniamy opiekę świetlicy.

Za duszę śp. Anny Dąbrowskiej w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej będą sprawowane Msze św. o godz. 7.00 w dniach: 22, 27, 28 września oraz 3,10,11 października 2016 r.

Anna Wójcik