Biuletyn informacji publicznej

Informacja o nieodpłatnym przekazaniu zbędnych i zużytych składnikach majątku ruchomego Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie, ul. Bursztynowa 22.

Stosownie do § 8 Zarządzenia nr 470/2006 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 31 października 2006 roku w sprawie sposobu i trybu gospodarowania składnikami majątku ruchomego powierzonego przedszkolom, szkołom i placówkom prowadzonym przez Miasto Lublin oraz przyjmowania darowizn rzeczowych przez te jednostki, informuję, że Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II posiada zużyte składniki majątku ruchomego przeznaczone do nieodpłatnego przekazania innym jednostkom prowadzonym przez Miasto Lublin, z przeznaczeniem ich na realizację zadań statutowych tych jednostek.
Szczegółowy wykaz zbędnych i zużytych składników majątku ruchomego zawiera załącznik nr 1 do informacji.

Nieodpłatne przekazanie nastąpi na pisemny wniosek złożony przez zainteresowanego do dyrektora Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie, zawierający:

Nazwę, siedzibę i adres jednostki
Informacje o zadaniach publicznych realizowanych przez jednostkę
Wskazanie składnika majątku ruchomego, o który występuje jednostka
Uzasadnienie potrzeb i sposobu wykorzystania składnika majątku ruchomego
Oświadczenie, że przekazany składnik zostanie odebrany w terminie i miejscu wskazanym w umowie.

Przekazania dokonuje się na podstawie protokołu zdawczo – odbiorczego zawierającego:
Oznaczenie stron
Nazwę, rodzaj i cechy identyfikujące składnik majątku ruchomego
Ilość i wartość każdego składnika majątku ruchomego
Niezbędne informacje o stanie techniczno – użytkowym składnika majątku ruchomego
Miejsce i termin odbioru składnika majątku ruchomego
Podpisy z podaniem imienia i nazwiska oraz stanowiska osób upoważnionych do podpisania protokołu.

Wnioski, o których mowa wyżej należy składać do dnia 16.12.2016 roku w sekretariacie Szkoły.

Patrycja Wysocka