Zebrania z rodzicami

Informujemy, że zebrania z rodzicami uczniów odbędą się w dniu 6 kwietnia 2017 r. /czwartek/

klasy I – III o godz. 16.30
klasy IV – VI o godz. 17.30

Kl. I-III
Zebranie o godzinie 16.30, wychowawcy wraz z rodzicami udają się na spotkanie z dr Markiem Dysiem na temat: „ Wpływ gier komputerowych na psychikę dziecka”. Miejsce spotkania stołówka szkolna, przewidziany czas trwania około 30 minut. Po spotkaniu wychowawcy wraz z rodzicami udają się na zebranie do sal wg załączonego harmonogramu.

Kl. IV-VI
Zebranie o godzinie 17.30, wychowawcy wraz z rodzicami udają się na spotkanie z dr Markiem Dysiem na temat: „ Wpływ gier komputerowych na psychikę dziecka”. Miejsce spotkania stołówka szkolna, przewidziany czas trwania około 30 minut. Po spotkaniu wychowawcy wraz z rodzicami udają się na zebranie do sal wg załączonego harmonogramu.

Patrycja Wysocka