2017-2018Sport

Mecz | nauczyciele – uczniowie

Tradycyjnie już w naszej szkole w tygodniu poprzedzającym ferie zimowe zaplanowano rozegranie halowego meczu Nauczyciele – Uczniowie.

W tym roku oprócz pojedynku piłkarskiego uczniowie wyrazili pragnienie zmierzenia się z nauczycielami także w pojedynku koszykarskim. Oba mecze miały miejsce w środę 24 stycznia 2018 r. na dużej sali gimnastycznej. Najpierw o godz. 10:45 doszło do potyczki w piłce koszykowej. Po emocjonujących zmaganiach rywalizację wygrali nauczyciele w stosunku 34 :26. Po godzinnym odpoczynku i w częściowo zmienionych składach przystąpiono do zawodów futbolowych. Tutaj walka była bardziej wyrównana, ale wydawało się, iż górą będą uczniowie.

Jednak drużyna nauczycieli w końcówce zmobilizowała się i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym 7 : 7. Jak zwykle dopisała szkolna publiczność, której należą się podziękowania za liczne przybycie i kulturalny doping!

Zredagowanie notatki – A. Michniewicz, zdjęcia W. Stachura