2017-2018K 17-18Św 17-18

Konkurs wiedzy: “Bohaterowie polskich legend”

Dnia 16.03.2018 w świetlicy 2A odbył się konkurs wiedzy pod tytułem “Bohaterowie polskich legend” dla uczniów klas I i II z naszej świetlicy. W roku, w którym Polska obchodzi 100-lecie odzyskania niepodległości, uczniowie wykazali się znajomością polskich legend oraz umiejętnością śpiewania piosenek o naszym kraju. W czasie konkursu drużyny zmierzyły się z różnymi zadaniami: zaznaczały miasta na mapie Polski, odpowiadały na pytania, rozpoznawały rekwizyty i ilustracje do poszczególnych legend, a także wykazały się zręcznością w rzucaniu do celu. Publiczność rozwiązała krzyżówkę z hasłem: “Polskie legendy”. Drużyny ze świetlic 10A, 5A i 2A wykazały sie dużą wiedzą.

O zwycięstwie zdecydowała konkurencja zręcznościowa.
I miejsce zdobyła drużyna ze świetlicy 5A w składzie: Weronika Życka, Natalia Kaźmierczak i Kuba Makowski.
II miejsce drużyna ze świetlicy 10A : Patrycja Kaszlikowska, Weronika Paszkowska i Milena Jachimczuk.
III miejsce gospodarze ze świetlicy 2A: Maja Adamek, Fryderyk Domaradzki i Paweł Żelazny.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Gratulujemy.
Konkurs zorganizowały p. Małgorzata Paprota i p. Monika Tomczyk.