2017-2018K 17-18MiędzyszkolnyS 17-18

Mistrz komputera 2018

Dnia 20 kwietnia 2018 roku na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej odbyło się uroczyste podsumowanie IX Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „MISTRZ KOMPUTERA”.

Do konkursu przystąpiło 50 szkół z województwa lubelskiego. W I etapie – szkolnym, wzięło udział 648 uczniów. W II etapie uczestniczyło 93 uczniów z 50 szkół. Do III etapu zakwalifikowało się 35 uczniów z 30 szkół podstawowych województwa lubelskiego.

Finalistą konkursu został Adrian Lyubeznyy – uczeń naszej szkoły, który przygotowywał się pod okiem p. Marcina Steca

Wszyscy uczestnicy III etapu konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, a ich nauczyciele podziękowania.

Na zakończenie dla uczniów i nauczycieli w Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii, odbyły się warsztaty “Skanowanie 3D artefaktów muzealnych” oraz “Okulografia – badanie poziomu percepcji użytkowników”

Opracowanie: p. M. Stec

Patrycja Wysocka