Dzień Seniora

Uczniowie klasy 2e, 2f, 3a oraz „0″ Przedszkola nr 63 w dniu 28.09.2018 r. wzięli udział w Dniu Seniora

zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną Filia 35. Spotkanie z seniorami odbyło się w dwóch grupach. Uczniowie na wstępie przygotowali dla seniorów własnoręczne upominki, które wręczyli po zakończeniu spotkania. Podczas spotkania babcia Irena i dziadek Wiesław przeczytali dzieciom wybrane bajki. Głośne czytanie zostało przyjęte przez dzieci z wielkim entuzjazmem.

Na zakończenie dzieci zapoznały się z teatrem kamishibai przedstawionym przez pracowników biblioteki.
Wszystkim seniorom życzymy dużo zdrowia i radości z przebywania ze swoimi wnukami.

Agnieszka Dębiak